دکتر سـلامت
ارتباطـی نویـن میـان
من و دکترم!

لیست اخبار
جدیدترین اخبار
جدیدترین اخبار
محبوبترین اخبار
محبوبترین اخبار
روحانی: نظام سلامت دغدغه اصلی مردم

رئیس جمهوری در پی عیادت از بیماران بیمارستان امام (ره) عنوان کرد: بدون شک کاهش فشارهای روانی، ارتباط مثبتی با روند بهبود بیمار دارد و در این زمینه ارتباط خوب پزشک با بیمار و هماهنگی بخش‌های مختلف بیمارستان با یکدیگر بسیار موثر است.

به گزارش تسنیم، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در بازدید از بیماران بخش عمومی بستری در ساختمان استاد نفیسی بیمارستان امام خمینی(ره) تهران، احوال پرسی و با اهدای گل و شیرینی از آنان عیادت کرد.
روحانی در بازدید از بیمارستان
رئیس جمهوری پس از عیادت از بیماران بستری در بیمارستان امام خمینی (ره) در جمع وزیر، معاونان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ئییس و مسؤلان دانشگاه علوم پزشکی امام خمینی (ره) گفت: نظام سلامت در کشور باید در جایگاهی قرار گیرد که علاوه بر حفظ شأن مردم بزرگ ایران موجب رونق گردشگری سلامت کشور شود.
روحانی با تاکید بر اینکه امنیت، آموزش و نظام سلامت دغدغه اصلی مردم ایران است، افزود: یکی از اصلی ترین اولویت‌های دولت یازدهم رفع نگرانی مردم در حوزه سلامت است و امیدواریم در سال 1393 جایگاه بهداشت و درمان درکشور بیش از پیش ارتقا یابد.
رئیس جمهوری با بیان اینکه حل مسائل مربوط به نظام سلامت کشور با وجود عزم دولت و اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها در کوتاه مدت میسر نیست، خواستار حضور همه مردم به ویژه خیرین در این حوزه شد.
روحانی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه باید سرمایه گذاری بیشتری در امر بهداشت به منظور پیشگیری از بروز و گسترش بیماری انجام شود، از تغذیه سالم، ورزش و حل دغدغه‌های اجتماعی و کم کردن فشار روانی به عنوان راهکارهایی برای از بین بردن زمینه‌های بیماری یاد کرد.
رئیس‌جمهوری همچنین بر بهره برداری درست از امکانات و تجهیزات پزشکی با توجه به نیاز کشور به واردات آنها از خارج تاکید کرد و گفت: بدون شک کاهش فشارهای روانی، ارتباط مثبتی با روند بهبود بیمار دارد و در این زمینه ارتباط خوب پزشک با بیمار و هماهنگی بخش های مختلف بیمارستان با یکدیگر بسیار موثر است.
روحانی سپس با بیان اینکه بیمارستان امام خمینی (ره) با توجه به قدمت، امکانات و ظرفیتش می‌تواند در جایگاهی قرار گیرد که مایه مباهات و افتخار کشور باشد، گفت: این بیمارستان با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده بیش از پیش تجهیز خواهد شد تا در خدمت مردم گوشه و کنار ایران اسلامی باشد.
رئیس‌جمهوری ادامه داد: جامعه پزشکی در دوران دفاع مقدس با ایثار و فداکاری به رسالت خود جامه عمل پوشاندند و امروز نیز کشور نیازمند همین روحیه است تا فرهنگ نوع دوستی و خیّر بودن بیش از پیش در جامعه جاری و ساری شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، پیش از این نشست و در آخرین روز از تعطیلات نوروز 1393 رئیس جمهوری با حضور در بخش عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) از بیماران بستری در این بیمارستان عیادت کرد.
روحانی در این دیدار صمیمی که بیش از دو ساعت به طول انجامید با حضور بر بالین بیماران به صورت جداگانه جویای احوال آنان شد و دستوراتی برای حل مشکلات آنها صادر کرد.
نظر دهید.
تعداد نظرات (0)
* نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
شرح نظر :
* کد امنیتی :
hhhhhqfl.gif
hhhkhnfl.gif
idifiigg.gif
تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال برای دکترسلامت
محفوظ واستفاده از مطالب فقط با ذکر منبع مجاز است.
  شرکت طراح نرم افزار پیشگام
  www.tnp.co.ir       
با دکتر سلامت تماس بگیرید
دکتر سلامت
نمونه کار های ما
egdxefcb.jpghhhihpfl.jpgididikgg.jpgiziyjfhb.jpg
jvjtaehw.jpgavasazir.jpgbrbnbujm.jpgcncicpal.jpg
تلفن:                                         35513178-041
091-49133940                         
..................................................................
دورنگار:                                    35519910-041
..................................................................
ایمیل:                     E   info@doctor-salamat.ir
                                              ali.jodiry@gmail.com
..................................................................
آدرس: تبـریـز، بلوار 22 بهمن، مجتمع تجاری و اداری میلاد،   A
طبقه سوم، واحد 302
..................................................................

 

 
اطلاعات تماس
تغییر رنگ